E-Ticaret Site Tasarımı

Alış veriş yapmak herkesin vazgeçilmez tutkusudur.

Tüm Tasarımları Görmek için Tıklayınız
 • Ürünlerinizin stoğunu ne zaman, kaç adet girilmiş ve hangi sipariş ile kaç adet satılmış görerek detaylı olarak takip edebilirsiniz. Bu şekilde ürünlerinizin kaç günde ne kadar satıldığını görebilirsiniz.
 • Sitenizde son 10 dakika içinde bulunan üyelerinizi ve ziyaretçilerinizi görebilir, hangi sayfada olduklarını, ziyaretçilerin nereden geldiğini ve üyelerin sepetlerinin içeriğini inceleyebilirsiniz.
 • Üyelerinizin size siteniz üzerindeki Destek bölümünden ilettikleri soru ve taleplerini yine siteniz üzerinden yanıtlayabilirsiniz. Tüm soru ve cevaplar otomatik olarak taraflara email ile iletilmektedir.
 • Ürünlerinizi e-ticaret sitenizde ziyaretçilerinizin filtreleme kriterlerine göre seçerek daha kolay ve hızlı bir şekilde bulmasını sağlayabilirsiniz. Filtre kriterleri tamamen tarafınızca kontrol panelinizden belirlenmektedir.
 • E-Ticaret Sitenizin tüm tasarımına dilediğiniz gibi müdahale edebilirsiniz. Sitenizi sürekli güncel ve görsel olarak tutabilirsiniz. Yaptığınız değişiklikleri Varsayılan olarak kaydedebilirsiniz.
 • Sitenizde kategorilerinize ait alt kategorileri hem liste halinde alt alta, hem de resim ekleyerek ve düzenleyerek daha çarpıcı şekilde yayınlayabilirsiniz.

E-Ticaret Site Tasarımı

 

E-Ticaret Siteleri

 

Alış verişin en yoğun olduğu,özellikle de nihai tüketiciye ulaşması gereken ürün bazlı tanıtıtmların gününmüzdeki vazgeçilmez yöntemi e-ticarettir. Güçlü altyapı ve etkili arayüzlerle, yalın ve basitçe algılanabilir şekilde tasarlanmış internet alış verişi için web sitesi isteklerinizi kısa zamanda hazırlayabiliriz. Ayrıca sizleri de sitenizi kolayca takip edebilecek şekilde eğitir ve keyifle tıklamaları cevaplar hale getirebiliriz.

 

Küçük ya da büyük, internet ortamında sanal olarak ürün alım ve satım yapışı yapılan işlerin geneline e-ticaret denir. İnternet gelişim sürecinde teknolojinin ticaret amaçlı kullanılmasıyla büyük bir adım atılmıştır. Artık birçok insan internet üzerinden ticaret yapmakta veya ürün alışverişi yapmaktadır. Alışveriş yapmak, bir ürün alıp satmak; herkesin gereksinimi ve vazgeçilmez tutkusu haline geldi. Ve özellikle son dönemlerde insanların elektronik yolu ile alışverişe daha fazla ilgi göstermesi; firma üreticileri ve pazarlama firmalarını değişik projelere yöneltti. Birçok firma insanları değişik çalışmalara çekmeyi hedefleyen projeler geliştirmeye başladı.

 

Artık mağazalara gidip saatlerce sırada beklemek, sürekli kıyafet denemek, yavaş yavaş unutuluyor. Çünkü e-ticaret siteleri her geçen gün daha da popüler ve talep gören bir araç olmaya devam ediyor. Öyle ki geçtiğimiz yılda internet üzerinden yapılan alışveriş, sıcak alışveriş olarak tabir edilen fiziki satışları geçmiş durumda. Aradığını bilen ve keyifli bir alışverişin keyfini sürmek isteyenler e-ticaret siteleri sayesinde zamandan tasarruf ediyorlar.

 

E-Ticaret sitelerinin günümüzde ne kadar önemli olduğu ve ne kadar gerekli olduğu son dönemlerde daha da çok anlaşılmıştır. Kullanıcıların e-ticaret sistemini en çok kullanmalarının sebebi kuyrukta beklemeden ve ödeme yapmak için beklemeden rahatlıkla alışveriş yapabiliyor olmaları diyebiliriz. Bunların yanında müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğunun farkına varan firmalar, bu alanda oldukça başarılı işlere imza atmışlardır. E-Ticaret sayesinde bir çok firmanın kar oranı yükselmiştir. Bunun büyük bir kısmı e-ticaret site tasarımına da bağlı olarak tasarımların müşteriye güven verdiği anlaşılmıştır. E-Ticaret sitelerini yapısına uygun şekilde dizayn ediyoruz

 

E-Ticaret site tasarımları göründüğü gibi yapımı ve tasarımı kolay değildir. Planlaması, analizi, ürünlerin satışı ve alışı vs. tek tek analizi yapılmalı ve daha sonra site tasarımı inşa ediyoruz.

 

Bir e-ticaret site tasarımı’ nın hiyerarşik oluşumu şu şekildedir;

 
- Sitenin planlanması ve Analizlerin yapılması
- Alan adının tescillenmesi ve Materyallerin toplanması
- Tasarım ve Yazılım süreci
- Güvenlik düzeyinin ölçülmesi
- Sitenin yayına sokulması
- Güvenlik açıklarının tespiti
 
Bu hiyerarşik oluşum ile sitenizin planlamasını, analizini, gerekli olan alt yapıyı, tasarım ve yazılım sürecini gerçekleştirerek yayına atıyoruz. Bunların hepsi birer dijital medya hizmetidir.
 
 

E-ticaret nedir?

E-ticaret siteleri 

E-ticaret paketleri 

E-ticaret nasıl yapılır?

E-ticaret danışmanlığı

 

 • e-ticaret,
 • e-ticaret danışmanlığı,
 • e-ticaret fiyatları,
 • e-ticaret nasıl yapılır,
 • e-ticaret nedir?,
 • e-ticaret paketleri,
 • e-ticaret sitesi,
 • e-ticaret tasarımı,
 • online alıiveriş sistemi,